AUTOPROFI, s.r.o. - PŘÍBRAM
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


PROGRAM NÁHRADNÍCH VOZIDEL MITSUBISHI

Vážení zákazníci, velice si vážíme toho, že se svým vozem Mitsubishi pravidelně navštěvujete autorizovaný servis. Přestože vozidla značky Mitsubishi Motors se z hlediska spolehlivost řadí k absolutní špičce, vyžadují pravidelnou údržbu a občas mohou vyžadovat servisní zásah.

Jsme si vědomi, že čekání na Váš vůz může být pro Vás ztráta drahocenného času, obzvlášť když některý servisní úkon vyžaduje delší časový interval, který bohužel v rámci udržení kvality nezkrátíme. Protože chápeme, že i po dobu opravy Vašeho vozu může být pro Vás zajištění mobility naprosto nezbytné, nabízíme Vám možnost po dobu opravy nebo jeho pravidelné údržby zapůjčení náhradního vozidla Mitsubishi za velmi výhodných podmínek:

  • vozidla jsou ve 100% technickém stavu a čistotě
  • každý vůz má platnou dálniční známku, povinnou výbavu a zákonné pojištění vč. havarijního
  • ceny půjčovného jsou stanoveny velmi příznivě

náhradní vozidlo si můžete převzít v kterémkoli autorizovaném servisu Mitsubishi Motors vozidla jsou ve 100% technickém stavu a čistotě každý vůz má platnou dálniční známku, povinnou výbavu a zákonné pojištění vč. havarijního ceny půjčovného jsou stanoveny velmi příznivě.

Věříme, že službu zapůjčení náhradních servisních vozidel Mitsubishi rádi využijete a že s ní budete, stejně tak jako s ostatními službami značky Mitsubishi Motors, plně spokojeni.

Pokud se do autorizovaných servisů objednáváte přes webový formulář ON-LINE SERVIS, lze v objednávce rovnou označit, zdali po dobu opravy Vašeho vozu budete mít o náhradní vůz Mitsubishi za zvýhodněných podmínek zájem.

Mitsubishi ASX 1.6 MIVEC 5MT
Denní půjčovné 500 Kč s DPH
Cena za 1 km při překročení denního limitu 100 km: 3,20 Kč za km.